Informace o projektu

 

 

 

NÁZEV PROJEKTU:

 

VYUŽITÍ BLENDED LEARNINGU PRO SPOLUPRÁCI VOŠ A VŠ S DŮRAZEM NA VZDĚLÁVÁNÍ STUDENTŮ VOŠ A ZAJIŠTĚNÍ TAK MOŽNOSTI PROSTUPNOSTI DO BAKALÁŘSKÉHO PROGRAMU

 

 

REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.1.07/2.1.00/32.0051

 

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN Z PROSTŘEDKŮ ESF A STÁTNÍHO ROZPOČTU ČR.

 

Zkrácený název projektu:

 

Blended Learning

 

Příjemce dotace:

GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o., Frýdek-Místek

 

Partner projektu:

Vysoká škola Karla Engliše, a. s., Ostrava

 

 

Cílem projektu je vytvoření a využití Blended Learningu pro spolupráci VOŠ Goodwill a VŠ Karla Engliše, a. s. s důrazem na vzdělávání studentů VOŠ. Během realizace projektu bude vytvořeno 20 základních a 8 rozšířených souborů přednášek (společně s partnerskou VŠ Karla Engliše, a. s.) k jednotlivým předmětům dvou studijních programů VOŠ Goodwill. Jednotlivé soubory přednášek budou sloužit k sjednocení znalostní úrovně včetně prohloubení odborných znalostí studentů VOŠ a budou aplikované do prostředí Blended Learningu. Studenti VOŠ, kteří budou mít zájem o bakalářské vzdělání, budou pracovat se systémem Blended Learning a bude jim po úspěšném absolvování zajištěna uznatelnost absolvovaných předmětů a prostupnost do bakalářského programu VŠ Karla Engliše, a. s.

 

Blended Learning je kombinace různých typů výuky. Jedná se o spojení e-learningu (zvukové nahrávky, videozáznamy aj.) a prezenční výuky.

 

Více informací o projektu zde...


PARTNEŘI
ŠKOLY