Nabídka Seniorské akademie, organizace studia

GOODWILL – vyšší odborná škola, s. r. o. nabízí studium v Seniorské akademii tradičně ve Frýdku-Místku, a to:

-          obor:                                 Cestovní ruch

-          studium je určeno:        aktivním seniorům

 

Organizace studia

 

Délka studia:                     dle volby studenta 1 - 3 roky, (tj. 2, 4 nebo 6 semestrů; jednotlivé roky studia jsou na sobě nezávislé)

 

Každý rok (tzn. 2 semestry) je ukončen získáním certifikátu, po absolvování všech 6-ti semestrů účastníci obdrží souhrnný certifikát.

 

 

Termíny konání Frýdek-Místek:               

1. skupina: úterý 14 - 17 hod

2. skupina: pátek  9 - 12 hod

 

 

Příspěvek studenta za semestr:               500,-Kč. Úhradu platby, prosím, proveďte na následující bankovní spojení: ČSOB, a. s., Frýdek-Místek, číslo bankovního účtu: 155 690 341/0300, variabilní symbol rodné číslo před lomítkem, do poznámky, prosím, uveďte "Seniorská akademie - příjmení".

Platbu je možné hradit i v hotovosti v pokladně školy.

 

Semestr:                             10 setkání (týdně 3 vyučovací hodiny), součástí studia budou také 2-3 exkurze či výlety. O přestávkách v rámci setkání možnost zakoupení drobného občerstvení.

 

Přijímací řízení:               pouze vyplněná přihláška

 

 

 

Zimní semestr:                 studium září – prosinec;

leden zkouškové období (formou testu, kolokvia nebo ústní zkoušky)

Letní semestr:                  studium únor – duben;

květen zkouškové období (formou testu, kolokvia nebo ústní zkoušky)

 

 

Ukončení ročníku:          osvědčení s přehledem vystudovaných předmětů. Slavnostní předání proběhne v Rytířském sálu frýdeckého zámku

 

 

Ukončení kompletního 3-letého studia:          certifikát o ukončení celého studia. Předání za přítomnosti významných hostů – Rytířský sál frýdeckého zámku.

 

 

SENIORSKÁ AKADEMIE BYLA V ROCE 2015 NA ZÁKLADĚ POSKYTNUTÉ NEINVESTIČNÍ DOTACE SPOLUFINANCOVÁNA STATUTÁRNÍM MĚSTEM FRÝDEK-MÍSTEK A MĚSTSKOU POLICIÍ FRÝDEK-MÍSTEK.

 

SENIORSKÁ AKADEMIE BYLA V ROCE 2016 NA ZÁKLADĚ POSKYTNUTÉ NEINVESTIČNÍ DOTACE FINANČNĚ PODPOŘENA STATUTÁRNÍM MĚSTEM FRÝDEK-MÍSTEK.

 

SENIORSKÁ AKADEMIE BYLA V ROCE 2017 NA ZÁKLADĚ POSKYTNUTÉ NEINVESTIČNÍ DOTACE FINANČNĚ PODPOŘENA STATUTÁRNÍM MĚSTEM FRÝDEK-MÍSTEK.

 

SENIORSKÁ AKADEMIE BYLA V ROCE 2018 NA ZÁKLADĚ POSKYTNUTÉ NEINVESTIČNÍ DOTACE FINANČNĚ PODPOŘENA STATUTÁRNÍM MĚSTEM FRÝDEK-MÍSTEK.

 

SENIORSKÁ AKADEMIE BYLA V ROCE 2019 NA ZÁKLADĚ POSKYTNUTÉ NEINVESTIČNÍ DOTACE FINANČNĚ PODPOŘENA STATUTÁRNÍM MĚSTEM FRÝDEK-MÍSTEK.

 

SENIORSKÁ AKADEMIE JE V ROCE 2020 NA ZÁKLADĚ POSKYTNUTÉ NEINVESTIČNÍ DOTACE FINANČNĚ PODPOŘENA STATUTÁRNÍM MĚSTEM FRÝDEK-MÍSTEK.

 

 

 

 

 

 


PARTNEŘI
ŠKOLY