Studenti naší školy na praxi

  • Odborná praxe je součástí studijního plánu osnov ve 2. a 3. ročníku. Její délka je ve 2. ročníku 4 týdny (vždy na přelomu května a června) a ve 3. ročníku 12 týdnů (v 6. semestru studia – vždy od února do května). 
  • Od roku 2011 pravidelně absolvuje několik studentů 2. ročníku praxi ve Španělsku na pobřeží Costa Brava. Pracují v tří a čtyřhvězdičkových hotelích, seznamují se s hotelovým provozem a získávají povědomí o poskytovaných službách. Prověřují své znalosti a vědomosti získané v hodinách cestovního ruchu a využívají své jazykové průpravy. Naši studenti jsou velmi úspěšní a často jim bývá nabídnuta placená spolupráce v dalších letech.
  • Studenti ve Španělsku pracují také na pozici delegáta cestovní kanceláře Delfin Travel; ubytovávají klienty, organizují transfery z a na letiště, organizují fakultativní výlety a pomáhají při řešení problémů klientů.  

Velice náš těší kladné hodnocení práce našich studentů ze strany španělských partnerů. Potvrdilo se, že naše škola kvalitně připravuje studenty na jejich budoucí uplatnění v oboru.


V minulých letech spolupracovala naše škola se středisky a firmami také v Německu, Tunisu, Řecku a na Kypru, v letošním roce pokračujeme ve spolupráci s Kalamaki Travel na Krétě v Řecku (od roku 2006) a nově (od roku 2013) s firmami ve Velké Británii. Více o stážích projektu Leonardo da Vinci zde.

 


PARTNEŘI
ŠKOLY