Váš úspěch = náš úspěch

 

Vždy nás těší setkání s našimi milými studenty i absolventy a dovolíme si říct, že potěšení je oboustranné. Posuďte sami:

 

 

Daniel Vopřada, současný student a tvůrce mikrostránky www.chcinagoodwill.cz

 

 

 

„Goodwill není velká škola – každý se tu zná s každým, není to tu narvané hlava na hlavě.


Na Goodwillu vládne takové rodinné prostředí. Výjimečnost Goodwillu tvoří hlavně lidé, jejich vstřícnost, důvěryhodnost. Cítíš se tady dobře, nebojíš se svěřit s problémy (hlavně paní Řehákové, která učí psychologii).

 

Na kantory je vždy spoleh a jsou ochotní ti pomoc či poradit."

 

 

 

 

Vojtěch Vavroš, současný student a spolumajitel pořadatelské společnosti MadEast Movement

 

 

 

 

"Nedokážu si představit, že bych studoval jinde, škola mi dává svobodu studovat a pracovat zároveň, líbí se mi, že zde vyučují lidé z praxe a možnosti zahraničních stáží jsou k nezaplacení. Moji angličtinu mi pomohla zdokonalit paní Václavíková, s jejím vstřícným a poutavým způsobem to jde snadno."

 

 

 

 

 

 

 

Jana Lomnančiková, DiS., copywriter a destinační manažer

 

 

 

"Brouzdáním po netu jsem objevila Goodwill a obor Animace v cestovním ruchu. Zaujalo mě to, vždycky jsem byla takový ten blázen, který má hlavu plnou nápadů a furt něco vymýšlí a organizuje. Tak jsem se na Goodwill nahlásila.
Začal proces, který jsem na žádné škole nezažila. Přátelské prostředí, svoboda projevu a názoru a otevřené možnosti. Žádné omluvenky a dotěrné dotazy – To jsi u doktora byla celý den? A kde máš razítko? Nemocná? A co ti bylo?. Učili nás užitečné věci, které se praktikují v reálné firmě, společnosti a životě."

 

 

 

Sandra a Michal Marynčákovi, DiS.

 

 

"Myslím, že budu mluvit za oba, když řeknu, že to byla jedna z velkých zkoušek našeho vztahu. Jelikož jsme  teď už manželem studovali oba tuto školu dálkově při plném pracovním nasazení, nebylo to mnohdy snadné po večerech dělat úkoly, psát seminární práce, učit se na zkoušky a víkendy trávit ve škole.

 

Studium na Goodwillu můžeme jen vřele doporučit. Nejste zde jen číslo, jako na jiných vysokých školách, ale téměř členem rodiny, také se zde snoubí kvalitní výuka teorie s velkou dávkou praxe. Díky širokému spektru znalostí  byl můj manžel i během studií vždy zajímavým kandidátem pro budoucí zaměstnavatele. Po úspěšném ukončení studií se mi již také naskytla nabídka karierního růstu."

 

 

 

Ondřej Karpita, DiS., obchodní ředitel

 

 

 "Když  jsem  se  po střední škole rozhodoval co dál dělat, tak  GOODWILL  pro  mne  byla  jasná volba. J Na GOODWILL  jsem  vždy slyšel kladné reference, proto jsem se rozhodl si to ověřit. Na této škole jsem se mnohé naučil, myslím,  že  úplně  nejvíc  mi  ale  daly skoro  půlroční  praxe  na  Krétě kde jsem pracoval pozici recepčního. Na Krétu jsem pak odjel i další rok, to už jsem si ale praxi zařídil sám, a sice v autopůjčovně.

 

Po úspěšném absolvování GOODWILU, na kterém jsem i pár let pracoval na  marketingovém  oddělení  a  po  dalších  pracovních  zkušenostech  nyní pracuji  už  třetím  rokem  jako  obchodní  ředitel  v  jedné  ostravské společnosti  zabývající  se  výrobou  a  opravami  veřejných  dopravních prostředků. Závěrem bych chtěl jen říct, že na tuto školu budu vždy rád vzpomínat, zažil  jsem tam  neskutečné  akce,  našel  jsem  zde  spoustu  kamarádů, dokonce  i  v  řadách  profesorů,  kteří  byli  vždy  skvělí  a  měli  neskutečně pevné  nervy.  Jsem  rád,  že  i já  jsem  mohl  být  součástí  GOODWILL rodiny.“

 

 

 

 

Jaroslav Faldyna, DiS., majitel úspěšné firmy Juta Agency

 

 

 

"Nastoupil jsem na obor Zahraniční obchod a načerpal zde spoustu vědomostí a zkušeností, které teď využívám na pracovním trhu. Nešlo jenom o teorii, učitelé s praxí v daném oboru vždy dokázali problematiku demonstrovat na reálných situacích.
 
Celé studium se neslo v rodinném duchu. Všichni zaměstnanci školy byli velmi vstřícní, ke studentům přistupovali individuálně a na základě jejich potřeb. Vybavovali si nás jako jména a obličeje s vlastními příběhy, ne jako anonymní čísla v nějaké evidenci. Goodwill není jen škola, lavice a učení. Rád vzpomínám na legendární školní večírky, rozmanité exkurze, výlety a neskutečně obohacující čtrnáctidenní stáž v Londýně."
 
 
 
 

Ing. Milan Sedláček, DiS., zástupce ředitele a vyučující na SŠ cestovního ruchu

 

 

"Vystudoval jsem spoustu škol, ale Goodwill byl pro mne vždy top. Jednak tam vyučují kantoři, kteří to umí podávat zábavnou formou a je tam méně teorie a o to více je zase praxe. Goodwill jsem  studoval  v  době,  kdy  jsem  znal  prakticky  celou  školu  a studenty jménem.  Nejvíce  vzpomínám  na  legendární Goodwill  párty  a chaty –hlavně  tu  na  Ostravici,  kde  jsem  byl  minimálně  10x. Vzpomínám,  že  škola  byla  vždy  taková  rodinná.  Na vysokých školách už taková atmosféra a kolektiv opravdu nebyl. Tam je člověk   už   jenom   číslo   a   profesoři   své   studenty   neznají. Po úspěšném ukončení Goodwillu jsem si dodělal bakaláře na VŠ Podnikání v  Ostravě.  Následně  jsem  si  dodělal  i  inženýra  (obor  management cestovního ruchu)  na VŠ Obchodní v  Praze. Přes různé pracovní pozice např. ve  výrobní  firmě,  v  informačním  centru  apod.  jsem  se  dostal na pozici  marketingového  pracovníka  v  profesionálním  barokním  souboru. Po skončení pracovní  smlouvy  mi  byla  nabídnuta  pozice  učitele  odborných předmětů na střední škole cestovního ruchu v Rožnově pod Radhoštěm. Minulý  rok  jsem  začal vykonávat funkci zástupce ředitele, v současné době je mou  činností    např.  realizace  exkurzí v  ČR  i  v  zahraničí,  praxe  studentů,  účast  na  krajských  i  celostátních soutěžích, organizace školních plesů, podílení se na realizaci a vyúčtování projektů  a  dotací  z  MŠMT  a  EU. Na závěr bych dodal, že studiem na VOŠ Goodwill rozhodně neprohloupíte. Já učivo a praktické věci z této školy používám dodnes."

 

 

 

Bc. Lucia Mikuláková, DiS., Call center manager ve společnosti LEO Express

 

 

 

 

 

 

"Na  roky  štúdia  na  Goodwille spomínam  vždy s  úsmevom  na perách. Kolektív,  semináre,  prednášky, výlety   naše   Goodwill   párty, zážitky a neposlednom rade nové vedomosti a skúsenosti, z ktorých čerpám dodnes. Spomínam  na  skúšky  a  zápočty  a  výborných  profesorov,  ktorí nám pri týchto neraz heroických výkonoch nesmierne pomáhali.

 

Počas štúdia som pracovala ako Animátor v hotelových rezertoch na Slovensku a v letnej sezóne  ako  techcnický  delegát  CK, po GOODWILLU som využila možnosti doštudovať bakalára VŠKE. Momentálne pracujem v spoločnosti LEO Express ako Call center Manager."

 

 

 

 

 

 

  Jakub Hečko, DiS., marketingové oddělení Očního centra Hečková a budoucí student Slezské univerzity 

 

 

"Během studia na VOŠ GOODWILL jsem zažil krásný, bohužel jen tři roky trvající čas. Kromě moc prima lidí z řad spolužáků, se mi dostalo cti spolupracovat s výbornými vyučujícími, z nichž mnozí dosáhli

 

úspěchů i mimo školu. Můj obor Zahraniční obchod mě obohatil o znalosti z oblasti ekonomické, obchodní, marketingové a z managementu. Neméně obohacující pak byla setkání s úspěšnými lidmi z terénu, ať už prostřednictvím častých prezentací a přednášek přímo ve škole, nebo návštěvami různých exkurzí. Zvláštní dík v tomto ohledu patří paní Martině Václavíkové za její hodiny angličtiny, kde se člověk jednak něco naučil a hlavně se nikdy nenudil. Teď pracuji v rodinné firmě Oční Centrum Hečková, kde se starám především
o firemní marketing, administrativu, obchodní záležitosti apod. Mimo jiné tento rok dokončuji bakalářské studium oboru Management
v podnikání na Vysoké Škole Karla Engliše v Brně a od září nastupuji k dálkovému studiu na Obchodně-podnikatelské fakultě Slezské Univerzity v Karviné, obor Obchod a marketing."

 

 

 

Magda Janšová, DiS.

 

 

 

 "VOŠ Goodwill pro mne osobně znamenala především úplně nový obor, ve kterém jsem mohla získat zkušenosti a rozhled. Celý život je mým největším koníčkem cestování a poznávání nových lidí a kultur, a právě tohle mi bylo při studiu umožněno.

 

Odrazovým můstkem pro mne byla určitě možnost vycestovat na zahraniční praxi do Řecka, na Krétu, kde jsem pracovala jako asistentka Chief Guide a poté znovu v Řecku, už ale jako recepční. v průběhu třetího ročníku jsem nastoupila jako produkťačka na obchodní oddělení do CK Vítkovice Tours, kde jsem byla takřka 2 roky... I dalších zkušeností a zážitků mám opravdu moc a na školní léta vzpomínám opravdu velice pozitivně."


 

 

 

 

Lucie Romková, DiS. a Jakub Romek, DiS. 

 

 

Lucie: "Rada by som doplnila, že pre mňa bol a je GOODWILL skutočná "alma mater" a nasmeroval ma ako v profesnom, tak aj osobnom živote. Myslím, že toto možem priať každému študentovi na akejkoľvek škole. Při práci v CK Alexandria som možnosť precestovať polovicu Európy, zistila ako fungujú hotely v zahraničí, ich management všeobecne, aké sú pomery v iných krajinách. Vďaka  GOODWILLU  som  získala  kopu  dobrých  kamarátov,  množstvo  krásnych vzpomienok a zážitkov a samozrejme to najdoležitejšie -stretla som  tam  svoju  životnú  lásku  a  najlepšieho  priateľa,  s  ktorým  sme  sa obdarili úžasným synčekom, Samkom."

 

Jakub: "Nebýt  GOODWILLu,  oba  naše  životy  by  nyní bezpochyby vypadaly jinak. Za sebe mohu  napsat,  že  mne  GOODWILL  naučil  hlavně  komunikaci  a odboural mou uzavřenost, kterou jsou jako odmaturovaný „ajťák“ trpěl. Naučil jsem se také uvažovat kreativně, což se mi při mé současné pozici, kdy tvoříme pojistné produkty pro začínající podnikatele, poměrně hodí. GOODWILL mi dal také mnoho nezapomenutelných vzpomínek na skvělé profesory, o kterých rád vyprávím svým přát elům. To nejdůležitější, co  mi  ovšem  GOODWILL  umožnil,  byla  šance  pozvat na  rande  jistou  studentku  z  CR1B."

 

 

 

Irena Petrová, DiS., studijní oddělení GOODWILL - vyšší odborné školy, s.r.o.

 

 

 

 

 "Stála jsem u zrodu školy a začala jsem pracovat na pozici asistentky ředitele školy. Jak škola rostla a přibývalo studentů, rozhodla jsem se, že se budu věnovat právě jim. Na studijním oddělení mi za tu dobu prošlo pod rukama přes tisíc studentů. Snažím se ty, kteří to potřebují, motivovat, aby školu zdárně ukončil. Když je pak vidím s diplomem, je to pro mě velké zadostiučinění, že má práce není zbytečná.

 

V roce 2011  jsem  se  zapsala  na  (tenkrát) čtyřletý dálkový obor Animace v cestovním ruchu a začala studovat. Tím, že jsem byla všem  na  očích, tak  jsem  se  opravdu  poctivě  učila  3  cizí  jazyky  i ostatní předměty. Práci i studium jsem  dokázala  skloubit  a  také  zbylo místo pro rodinu i koníčky. Ráda bych řekla těm, kteří o studiu ještě uvažují, nebo si říkají, že to nedají–dáte to! Když se chce, všechno  jde  a  rozšíří  se  vám  obzory. A proto: Ani  chvilu  bez GOODWILLU!“

 

 

 

 

 

 

 Radek Mitana, DiS., oddělení Finance, Controlling & IT německé nadnárodní společnosti

 

 

"Na Goodwille som začal študovať v roku 2009 odbor Zahraničný obchod. Roky strávené na Goodwille patria medzi moje najobľúbenejšie. Goodwill   beriem   ako   začiatok   mojej   zatiaľ   úspešnej   cesty za samostatnosťou a nájdením si zamestnania, ktorá ma baví.  Po Anglicku som  nastúpil  na  Via University  College  v  Dánsku. 

 

Momentálne  pracujemv  nemeckej nadnárodne j  spoločnosti  s  pobočkami  po  celom  svete.  Pracujem  na oddelení Finance, Controlling & IT. Moja  pracovná  pozícia  má  za  úlohu  nastavovanie  a  zavádzanie  nových  funkcií  v  našom  internom  systéme. Vďaka mojej práci mám možnosť cestovať do iných  pobočiek spoločnosti a spoznávať  nových  kolegov  a  nové  krajiny. Možno vďaka Goodwillu som tam kde som."

 

 

 

Barbora Mužíková, DiS., MěÚ - odbor rozvoje města Kopřivnice

 

 

 

"V prvním ročníku jsem prošla výběrovým řízením a o měsíc později jsem věděla, že období od května do září strávím  na  nejslunnějším  řeckém  ostrově  na  po zici asistentky Chief Guide. Půlroční praxi jsme strávila v OD Frýda v pobočce Vítkovice Tours. Nezapomenutelná zkušenost! Na podzim mi přišla nabídka práce v Novojičínské cestovce WES, kde na mě padla všechna břemena cestovky.

 

Dnes sedím na odboru rozvoje města v 8. patře budovy MěÚ Kopřivnice. Jedna z mnoha mých činností je např. organizace kampaní (Evropský týden mobility, Den Země, Dny zdraví, Den bez aut, nebo třeba Férová snídaně, kterou pořádáme na  podporu  Fair  trade  výrobků  a  produkce místních pěstitelů. Pokud jste se rozhodli studovat na Goodwillu nebo studium zvažujete, jděte do toho! Zvládnete to, protože Goodwill je jen jedna ze zastávek na vaší dlouhé cestě. Praxe, kterou Goodwill umožňuje na každém kroku, podporuje vás a pomáhá najít tu správnou cestu."

 

 

 

Bc. Miroslav Kubáč, DiS., produktový ředitel FIRO-tour, a.s.

 

 

 

"GOODWILL pro mě znamenal něco, co bych vrátil ihned zpět.  Nikdy jsem nepatřil mezi studenty, kteří by si lámali hlavu s učením nebo termíny zkoušek a hrdě jsem propagoval motto, že po Goodwillce (naší pravidelné Goodwill party v klubu Stoun) chodí do školy jen šprti…

 

Studujte, jak dlouho jen můžete. Je mi jasné, že učit se na zkoušky a testy není nic příjemného, ale věřte, že je to pořád to nejlepší co můžete pro sebe a svou budoucnost udělat.

 

V současné době pracuji ve společnosti FIRO-tour a.s. na pozici Produktový ředitel; je to parádní práce, určujete směr cestovního ruchu, udáváte nové trendy v cestování, hodně cestujte. Musím uznat, že mé zkušenosti k tomuto povolání čerpám především z Goodwillu."

 

 

 

 Mgr. Martina Václavíková, vyučující GOODWILL - vyšší odborné školy, s. r. o.

 

 

 

 

"Když  jsem  v  roce  1993  po maturitě   přišla   z   jižní Moravy  do  Frýdku  studovat Cestovní   ruch,   netušila jsem,  že  už  tady  zůstanu, ale potkala jsem ve škole svého budoucího muže. Po    studiu    následovaly společné pobyty v zahraničí, pracovní i studijní, doplnění vysokoškolského  vzdělání  a pak  zpět  na  Goodwill – tentokrát  na  druhou  stranu katedry, jako vyučující angličtiny.

 

Goodwill je pro mě srdeční záležitost, výborná pracovní atmosféra, vedení, kolegové a hlavně super studenti a absolventi."

 

 

 

 

 

 

 

Pavla Burečková, DiS., Production&Administration Assistant pro společnost sídlící v Bradfordu ve Velké Británii

 

 

 

"GOODWILL je škola, která mi dala do života hodně! Dala mi vědomosti, zkušenosti, informace a ne jenom to. Dala mi také přátele na zbytek života. Na této škole jsem strávila nejlepší roky!  Atmosféra byla vždy více než přátelská, taková rodinná - super spolužáci, milí učitele.

 

Nyní pracuji jako  Production&Administration Assistant pro společnost sídlící v Bradfordu ve Velké Británii. Tato firma obchoduje s více než stovkou firem po celém světě!

 

Goodwillu a celému pedagogickému sboru patří mé velké DÍKY ZA VŠE!"

 

 

 

 

 Kristýna Dufková, DiS., lektor pro interní systém v CA INVIA

 

 

 

 

"Již na Goodwillu jsem věděla, že mne nejvíce láká pracovat v oblasti cestovního ruchu. Získané vědomosti od zkušených pedagogů mi nastartovaly mou prozatím 2,5 roční "kariéru" v V CA Invia, kde jsem působila ihned po studiu na frenčíze, následně na hlavní pobočce v Ostravě na callcentru, klientském centru a momentálně působím jako lektor převážně pro interní systém.

 

Všem, kdo uvažují o studiu na GW, moc doporučuji. Jděte do toho (!!!), zde se setkávají vědomosti, skvělý kolektiv učitelů a spolužáků spolu s perfektní zábavou. Prostě ANI CHVILU BEZ GOODWILLU."

 

 

 

 

 

 Viktor Kohout, DiS., svatební DJ, moderátor, animátor s vlastní show

 

 

"Studium bylo moc fajn, daleko náročnější pak Goodwillky a zážitky z legendárního intru! :-) Uběhlo to jak voda a po studiu ten skok do reality byl docela „ostrej“ - ihned po posledních zasloužených prázdninách jsem vyjel na necelý rok na zkušenou do Anglie. Jakmile jsem se vrátil, ihned jsem rozjel své podnikání, vytvořil webovky a hele - ono to vše jednoduše funguje!

 

Od září pracuji jako svatební dj, moderátor nejrůznějších akcí po celé ČR a také jako animátor s vlastní Show se Šaškem Vikym :-) Aby toho nebylo málo, tak v týdnu funguji v olomoucké pobočce rodinné cestovní kanceláře BAVI."

 

 

 

 

 

 

 

 Petra Wiesnerová, DiS., privátní bankéř ČSOB Private Banking, Praha 1

 

 

"Goodwill jsem začala studovat hned po ukončení střední školy v roce 1993, jako jedna z jeho prvních studentů. Na škole jsem se zdokonalila mj. v anglickém jazyce, a tudíž mohla bez obav vycestovat do Anglie za dalšími životními zkušenostmi. Po roce jsem se vrátila zpět do ČR a nastoupila jako klientský pracovník do ČSOB v Praze Na Příkopě. V ČSOB pracuji dodnes (již 20 let) a to na pozici privátního bankéře ČSOB Private banking v Praze 1.

 

"Goodwill jsem začala studovat hned po ukončení střední školy v roce 1993, jako jedna z jeho prvních studentů. Na škole jsem se zdokonalila mj. v anglickém jazyce, a tudíž mohla bez obav vycestovat do Anglie za dalšími životními zkušenostmi.

 

Po roce jsem se vrátila zpět do ČR a nastoupila jako klientský pracovník do ČSOB v Praze Na Příkopě. V ČSOB pracuji dodnes (již 20 let) a to na pozici privátního bankéře ČSOB Private banking v Praze 1."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bc. Richard Sroka, DiS., Moneta Money bank

 

 

 

 

"Na studium na Goodwillu dodnes velmi rád vzpomínám –především díky přátelské atmosféře na škole. Studium Zahraničního obchodu má velké praktické  využití  a  dá studentům  možnost  naučit  se hodně  v oblasti  cizích  jazyků,  IT, ale  i  ve  velké škále ekonomických předmětů, což mi hodně pomohlo  v práci  i  v dalším  studiu.

 

V pracovním životě je převážně důležitá praxe, ale i té je na Goodwillu dost! Momentálně mám za sebou tři roky práce v bankovnictví, což byla nelehká, ale velmi cenná zkušenost (dokonce jsem se dostal i na plakát). V současné době dokončuji navazující magisterské studium a nová pracovní příležitost už číhá za rohem!"

 

 

 

 

 Michaela Sysalová, DiS., aktuální studentka Slezské univerzity

 

 

 

"Na Goodwill  vzpomínám velice dobře, byla to  moje  nejlepší  léta  studia. Obecně vstřícnost všech vyučujících byla opravdu obdivuhodná, ne všude to tak chodí.

 

 

Celkově vzpomínám na vyučující VOŠ Goodwill velmi pozitivně, dělali to nejlepší pro studenty a ještě více, než měli za povinnost. Takže děkuji za umožněné studiu m na škole a za krásné vzpomínky. Goodwill mi dal skvělou praxi, cenné vzdělání v cestovním ruchu, dozvídali jsme se informace jak teoretické, tak naprosto aktuální a praktické do další praxe.

 

 

Nyní studuji na Slezské univerzitě v Opavě - obor Sociální patologie a prevence."

 

 

 

 

 Bc. Denisa Prášilová, DiS., španělské oddělení, DMC incomingová kancelář La Bohéme

 

 

 

 

"VOŠ Goodwill byla pro mne něco jako moje druhá rodina. Škola mě zde bavila, čemuž tak na ostatních školách nebylo. S oborem Animace v cestovním ruchu by se dalo říci, že se pořád snažíte o to, aby každý den byl zábavou a nic nebylo pouhou povinností.

 

 

Ten největší podíl na tom, že lidé na Goodwill rádi vzpomínají a rádi se tam vrací, mají samozřejmě skvělí profesoři, kterým patří velký dík. Již během studia jsem trávila letní sezóny pracovně ve Španělsku, a to především díky Goodwillu. Stále se tam každým rokem vracím a je to úžasné mít takové možnosti.

 

Po státnicích na VŠO v Praze a dodělání titulu Bc., jsem začala pracovat v DMC incomingové cestovní kanceláři La Bohéme ve španělském oddělení."

 

 

 

Ing. Tereza Gregorová, DiS., Marketingový specialista ve společnosti RMT, s.r.o.

 

 

 

"GOODWILL mi dal spoustu přátel spoustu užitečných informací, ze kterých čerpám dodnes a hlavně možnost si v rámci semestrální praxe zkusit, jak to doopravdy chodí ve skutečnosti (praxi jsem vykonávala na recepci v pražském hotelu).  

 

Po škole jsem nastoupila do cestovní agentury GOODWILL a po čase jsem začala pracovat jako manažerka zahraničních a tuzemských praxí pro studenty, organizovala jsem komerční aktivity školy a taky jsem začala ve škole učit průvodcovství a cestovní kancelář.

 

Po MD  jsem  pracovala  jako  manažerka  multifunkčního  centra  pro  děti  a rodiče a momentálně pracuji jako marketingový specialista."

 

 

 

Dávid Józsa, DiS., recepční ve *** hotelu Continental Park na Mallorce, Španělsko

 

 

"Pro mne VOŠ Goodwill znamenala více, než jen školu a vzdělání. Pro mne byla klíčovým milníkem v tom, co bych v životě rád dělal a odrazovým můstkem pro budoucí pracovní život. Nejvíce vděčím Goodwillu za získané pracovní zkušenosti formou povinných praxí, které jsou, podle mého názoru, asi nejdůležitějším ze všeho. Ne všechny školy se zaměřují na AKTIVNÍ podílení se studentů na získání potřebných zkušeností.

 

Jako první z řad jsem měl to štěstí vycestovat na praxi do Španělska, kde v podstatě mohu tvrdit, že také začala moje životní kariéra a cíl. Po ukončení školy jsem se dostal na pozici Customer Service Representative (zákaznický servis) ve firmě vyrábějící práškové barvy. Nikdy jsem upřímně nepřemýšlel nad tím být někde manažerem, a proto mohu nyní hrdě prohlásit, že jsem recepčním ve 3-hvězdičkovém hotelu na Mallorce ve Španělsku."

 

 

Aneta Olívková, DiS., recepční ve **** hotelu Miura, Čeladná

 

 

 

"Absolvovala jsem VOŠ Goodwill v oboru podnikání v Cestovní ruchu. Pracuji v MIURA hotelu na Čeladné na pozici recepční. Je to dobrý začátek.

 

Škola mě dobře připravila na práci, kterou momentálně dělám. Jsou zde skvělí kolegové, a ačkoliv jsem si nikdy nedokázala představit, že bych tuhle práci dělala, tak mě i baví.

 

Jsem ráda za tuhle zkušenost."

 

 

 

 

 

Zuzana Bosáková, DiS. a Adéla Janšová, DiS.

 

Zuzka: "Ešte raz by som sa vám chcela (aj v mene Adélky) poďakovaťza pohostinnosť a priateľskú atmosféru, ktorými ste nás po rokoch privítali na Goodwille. Roky na Goodwille boli jedny z nejlepších a vždy to tak ostane. Prajem vám, nech sa vám vo všetkom darí, či už profesne alebo v súkromnom živote, nech máte dobrých študentov a veľa pozitívnej energie."

 

 

 

Michal Hradečný, DiS., Regional Sales Manager, ManpowerGroup s.r.o.

 

 

 

"Studoval jsem Zahraniční obchod. Škola mi poskytla velice dobrý teoretický základ pro fungování v reálném světě. Nejvíce však oceňuji praktické znalosti a příklady, které nám byly v průběhu celého studia předávány, a to nejen ve výuce, ale především v období praxe.

 

 

 

Od ukončení  školy,  až  do  dnešních  dnů  se  pohybuji  v  oblasti  náboru zaměstnanců, PC gramotnost a jazyková vybavenost jsou pro uplatnění na pracovním trhu klíčové a bez těchto znalostí se dobrá práce hledá velmi obtížně."

 

 

 

 

 


PARTNEŘI
ŠKOLY